Izaugsme ar Google

Bezmaksas online apmācības Tavai izaugsmei!

Aicinām apgūt mūsdienīgas prasmes biznesa attīstībai digitālajā vidē. Google sadarbībā ar vadošajiem Latvijas e-komercijas, digitālā mārketinga un kiberdrošības ekspertiem un pasniedzējiem ir sagatavojusi apjomīgu apmācību ciklu, lai palīdzētu biznesiem augt. 

Pasaules mēroga programma "Grow With Google" arī Latvijā! 

Spēcīgas apmācības palīdzēs jums uzlabot digitālās prasmes un pielietot tās uzņēmējdarbībā vai darba meklēšanā. Piedalīties var visi interesenti - tās ir bezmaksas apmācības, kuru mērķis ir radīt labvēlīgu vidi maziem un vidējiem uzņēmumiem patstāvīgi mainīgajā pasaulē. 

  • Bezmaksas dalība
  • 2h+ apmācību kursi
  • Mācies no nozares vadošajiem ekspertiem
  • Izaugsme Tavam biznesam

Ja vēlies uzsākt lietot digitālos rīkus un apgūt pamatus digitālo prasmju izmantošanai biznesa izaugsmei, tad šī apmācību programma ir tieši Tev!

E-KOMERCIJA

  • 25.10. - Kā uzsākt e-komercijas biznesu?

Reģistrēties 

EKSPORTS

  • 27.10. - Jaunu eksporta tirgu atlase, izvērtēšana un rīki
  • 1.11. - Padomi kampaņu plānošanai jaunos eksporta tirgos

Reģistrēties 

Gustavs Gotauts

Gustavs Gotauts - aizrautīgs pilna laika uzņēmējs, kas dibinājis eCOMHUB ar mērķi palīdzēt attīstīt e-komerciju Latvijā un pasaulē. Gustavs pēdejos 5 gadus veiksmīgi strādājis ar vairākiem e-komercijas projektiem, ko turpina darīt arī šobrīd, zīmolā “ecomhub.agency”, ar komandu apgrozot vairākus simtus tūkstošus eur katru mēnesi. Esošā pieredze Gustavam palīdz meklēt labākos risinājumus un tos veiksmīgi pielietot praksē. 80% projektu Gustava un viņa komandas vadībā sasniedz industrijas labākos rādītājus jau pēc neilga laika.

Jānis Dzalbe

Jānis Dzalbe - kopā ar Gustavu vada eCOMHUB un ecomhub.agency, pievienojoties komandai ar vēlmi palīdzē atrisināt uzņēmējiem problēmas e-komercijā. Jānis tic, ka komandā ir spēks, sakartotos biznesa prcesos un efektīvā sistēmā ir rezultāts. Savās zināšanās un pieredzē Jānis dalās, ikdienā strādājot ar lieliem e-komercijas zīmoliem, kuru apgrozījumi pārsniedz 200 000 eur mēnesī.Iepriekš strādājis ar vairākiem klientiem pakalpojumu sfērā, lielāko fokusu liekot uz māju būvniecības uzņēmumiem. Kopā maksas reklāmās menedžēts vairāk kā EUR 1 000 000+ eur.

Jānis Birģelis

Jānis Birģelis - Jānis ir viens no Infinitum Agency īpašniekiem un datu nodaļas vadītājs. Ja citi dienu sāk ar ieskatīšanos savā Facebook kontā, tad Jānis – ar ieskatu Google Analytics kontos. Ar datu analītiku nodarbojas kopš 2012. gada un savās darba gaitās ir pieredzējis izmaiņas gan datu platformās, to izmantojumā un arī mārketinga stratēģijās. Jānis Tev varēs pastāstīt reklāmu veiksmju un neveiksmju iemeslus, izanalizēt katru reklāmu līdz mazākajam sīkumam. Papildus ikdienai Jānis ir apmācījis vairāk nekā 300 dažādu uzņēmumus par Google Analytics niansēm un izmantojumu.

Roberta Grīga

Roberta Grīga ir Infinitum Agency reklāmas nodaļas vadītāja. Ar reklāmas risinājumiem darbojas jau vairāk nekā 4 gadus.Ikdienā laiku pavada iedziļinoties stratēģiskos jautājumos saistībā ar interneta reklāmas risinājumiem dažādiem uzņēmumiem. Spēj lieliski pielāgoties uzņēmuma specifikai, un meklēt aktuālākos risinājumus gan lielākiem, gan mazākiem uzņēmumiem. Pēdējo gadu vada savu reklāmas komandu, kas apkalpo klientu budžetus sākot no 1000 EUR līdz 100 000 EUR mēnesī.

Jānis Dzalbe

Gints Branks ir pārdošanas un e-pasta mārketinga speciālists, kas palīdz uzņēmumiem iegūt jaunus klientus un atkārtotus darījumus, izmantojot e-pasta mārketingu. Šobrīd ir Pipedrive produktu mārketinga vadītājs. Strādājot uzņēmumā Mailigen by Pipedrive (pārdošanas CRM un e-pasta mārketinga risinājumi), sadarbojies ar vairāk nekā 500 uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm. Apmācībās parādīs, kā izmantot e-pasta mārketingu gudri, lai iegūtu arvien vairāk lojālu klientu, kuri jūtas novērtēti visa dzīves cikla laikā.

Toms Goiževskis

Toms Goiževskis - Infinitum Agency SEO nodaļas vadītājs, atšķirībā no lielākās daļas aģentūrās strādājošo speciālistu, pieredze bijusi kardināli pretēja, sākotnēji darbojoties in-house režīmā dažādu nozaru uzņēmumos. Iespēja darboties specifiskās nišās un B2B segmentā ļāvusi Tomam gūt pilnvērtīgāku izpratni par digitālā mārketinga nozīmi un atbilstošākajām stratēģijām atkarībā no uzņēmuma profila. Šobrīd Toms ikdienā gan strādā ar klientiem gan lokālā, gan starptautiskā mērogā, kā arī apmāca cilvēkus un uzņēmumus par SEO izmantošanu uzņēmuma ikdienā.

Toms Goiževskis

Aleksandrs Ļubinskis ir Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs un ikdienā lielākoties rūpējas par pieaugušo izglītību digitālo tehnoloģiju jomā. Viņu aizrauj aizvien jauni digitālie rīki un risinājumi, līdz ar to izveidojušās plašas zināšanas par dažādām tehnoloģijām un risinājumiem, kas var palīdzēt gan uzņēmumiem un ikvienam iedzīvotājam ikdienas uzdevumu efektīvai veikšanai. Iepriekš ir gan vadījis uzņēmumu, gan bijis skolotājs, gan bijis par lielas datorsistēmas administratoru.

Toms Goiževskis

Pārsla Kolosova ir Infinitum Agency mārketinga vadītāja ar 5 gadu pieredzi sociālo tīklu mārketingā. Divus no tiem, vadot sociālo tīklu nodaļu Infinitum Agency. Ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem: sākot ar pārtikas zīmoliem, beidzot ar loģistikas uzņēmumiem. Par savu lielāko trumpi uzskata darba organizēšanas spējas, kuras ļoti nāk talkā, kad reizē nepieciešams apkalpot 10+ klientus. Ikdienā Pārsla trenē suni un savu sociālo tīklu algoritmus.

Sergejs Volvenkins

Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sergejs kopā ar iMarketings.lv komandu kopš 2013. gada palīdz augt e-komercijas uzņēmumiem Latvijā un eksporta tirgos. Iegūta padziļināta, praktiska pieredze, palīdzot klientiem augt vairāk nekā 20 pasaules valstīs, pārvaldot Google, Facebook, Display, YouTube reklāmas kampaņas ar budžetu no 1500 līdz 200 000 eiro mēnesī. Sergeja klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 358 milj. eiro (2021. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Viņš aktīvi dalās ar uzkrāto darba pieredzi, labprāt izglītojot uzņēmējus un mārketinga speciālistus. iMarketings.lv ir Google Export partneris. Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

Sadarbības partneri

Ekonomikas ministrija
LIAA
LTRK
Digital Journey
eCOMHUB
LDK
TeraSky

2022 © Izaugsme ar Google. Veidoja eCOMHUB.Agency